Tři pilíře prožívání – CALM – ENERGY - JOY

Tři pilíře prožívání – CALM – ENERGY - JOY

CALM, JOY a ENERGY jsou tři slova, která nám pomáhají popsat naše emoce, momentální rozpoložení, náladu i potřeby. Proto jsme tak pojmenovali naše základní kolekce. CALM (klid) nám pomáhá uklidnit mysl a najít vnitřní mír, ENERGY (energie) nám dodává sílu a motivaci k dosažení našich cílů a JOY (radost) nám přináší štěstí, rovnováhu a uspokojení. Tyto tři pilíře mohou mít významný vliv na naši psychiku i fyzické zdraví, a je důležité naučit se je regulovat a udržovat v harmonii, abychom dosáhli optimálního emočního stavu a my si mohli užívat každý okamžik naší existence.

CALM – ZKLIDNĚNÍ A PRIORITIZACE
Pokud uvažujete, že máte všeho po krk a potřebujete prostě restart, je důležité Vaše kroky neuspěchat. Hledejte odpovědi sami v sobě. Zklidnění a zjednodušení každodenní rutiny a shonu mohou být tou správnou cestou. Není potřeba se soustředit na všechny úkoly, jejichž splnění od nás okolí očekává. Vyberte si prostě to, co rezonuje s Vaším JÁ.

ENERGY – SÍLA A ČAS
Na této cestě ke zklidnění budete potřebovat paradoxně spoustu energie, které se často v každodenním shonu opravdu nedostává a věřte, že víme, o čem mluvíme. Energie může však být pozitivní i negativní, obě nás posouvají vpřed. Kterou byste ale vědomě volili raději? Správné odpovědi nejsou dobré ani špatné. Nejedná se o energii ve smyslu okamžité reakce, ale ve smyslu věnování vlastní, osobní energie správným věcem, o kterých sami rozhodneme.

JOY – PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK, SMYSLUPLNOST
Přemýšlíte alespoň občas o tom, co vám přináší do života radost? Co vás rozzáří, nabíjí energií a čeho si ceníte? Pro někoho je to večer strávený s přáteli, pro někoho večer s dobrou knihou. Radost je pro každého jedinečná, nenapodobitelná a její kouzlo spočívá v přítomném okamžiku. Zkuste trávit více času tím, co vám slouží, má pro Vás hlubší smysl a pomalu se zbavovat toho, co Vám neprospívá nebo už dosloužilo.